Drake


http://www.dailymotion.com/widget/jukebox?list[]=%2Fplaylist%2Fx4ukrf_dance-club-hits_musicandvideo%2F1&&autoplay=0&mute=0

Aubrey "Drake" Graham (dzimis oktobrī 24, 1986 Toronto, Ontario) ir Grammy balva nominētais Kanādas aktieris, reperis un dziedātājs parakstīja Young Money / Universal Motown. Drake izlaida pasaules slavu pēc viņa kritiski novērtēto 2009. gada mixtapes "So Far Gone" un "Best I Ever Have" atbrīvošanas - viens no mixtape, kurš sasniedza # 2 uz Billboard Hot 100.

Drake mūzikas karjera sākās 2006.gadā ar atbrīvošanu viņa debijas mixtape telpu uzlabošanai. Lentē bija sadarbība ar Trey Songz, Lupe Fiasco un Nikelus F, un tas bija ilgtermiņa partnerattiecību sākums ar Kanādas ražotāju boi-1da. Izlaiduma gadā mixtape pārdeva 6000 fiziskās kopijas.

Atriešanas sezona, Drake ir otrā oficiālā mixtape, tika izlaista 2007.gadā un piedāvāja vienu aizstājēju meiteni. Dziesmu dziesma tika atskaņota no Trey Songz un tika atskaņota MTV un BET televīzijas tīklā. Robbins biezs, klipsis un bagāts zēns, kas attēlots uz mixtape, tomēr tas bija Gada cilvēks - ieraksts, kas ierakstīts ar nākamo mentoru lil wayne, kas nozīmēja ciešas saiknes sākumu starp Drake un Lil 'Wayne ierakstu tagu Young Money Entertainment.

2009.gadā Drake atbrīvoja savu ļoti gaidīto trešo mixtape līdz šim devies uz kritisku atzinību un komerciālo panākumu. Tās vadošais singls "Labākais, kas jebkad agrāk bija bijis", sasniedza # 2 uz "Billboard Hot 100", un kopš tā laika RIAA ir sertificējis divkāršu platīnu. Sliežu panākumi noveda pie ļoti publiskota konkursa sarunas starp vairākām ierakstu etiķetēm Drake parakstīšanai. 2009. gada vasarā reperis 2009. gada vasarā parakstīja darījumu ar Young Money Entertainment un drīz pēc tam publicēja oficiālu EP mixtapes versiju; Galu galā saņem zelta statusu sūtījumiem 500 000 vienību.

Šis astronomiskais panākumu cēlonis turpinājās 2010. gadā, kad tika izdots viņa nozīmīgākais etiķešu debijas albums, thank me vēlāk. Pēc vairākiem neveiksmēm, sākot ar sākotnējo 2009. gada oktobra izlaišanas datumu, albums tika izlaists 2010. gada 15. jūnijā, kam sekoja svina singls, kura maksimālais līmenis bija Billboard Hot 100 un # 1 Hot Rap Songs diagrammā. Albums debitēja Billboard albumu diagrammas 1. vietā, un kopš tā laika RIAA ir sertificējis Platinum, kas līdz šim ir pārdevis aptuveni 110000000 eksemplāru ASV. Tas radīja vēl trīs singlus, kas sasniedza panākumus diagrammā. Atrod savu mīlestību, Miss Me (feat. Lil 'Wayne) un fancy (feat. T.I. & Swizz Beatz).

Drake atbrīvoja savu otro albumu "Take Care" 2011. gada novembrī, un tas kritiski un komerciāli bija ļoti veiksmīgs. Albumā radās astoņi singli, tostarp ļoti populārs The Motto, kas ieviesa terminu "YOLO" galvenajam virzienam. Ar Lil Wayne, Rihanna, Kendrick Lamar, Nicki Minaj un vairāk albumu ieguva 2x platīnu Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā, bet tikai pārvaldīja zeltu Apvienotajā Karalistē.

2013. gada novembrī Drake atbrīvoja ļoti gaidīto "Nekas nebija tas pats", kas arī bija ļoti kritisks un komerciāli veiksmīgs un kopš tā laika ir radījis septiņus singlus. Jay Z ir vienīgais reperis, kas parādās albuma standarta versijā. Drake teica par albumu "Take Care" bija par saikni ar manu pilsētu un savienojumu ar manu pagātni un sava veida joprojām jūtas vainīgs, ka es neesmu iemīlējies vienā no šīm meitenēm, kas rūpējās par mani no muguras dienas. Tagad es 'M 26, es esmu ar saviem draugiem, es dodu darbavietas cilvēkiem, es atceros cilvēkus, kas ilgs visu mūžu. Man nav nepieciešams iemīlēt šobrīd. Man tas nav vajadzīgs Lietas, ko es, iespējams, kādreiz domāju, ka man vajadzēja justies normāli un justies taisnīgi par sevi. Es domāju, ka pirmo reizi albumā esmu saturs, neesmu apmierināts, bet lepojos ar to, kur esmu kā cilvēks. "

Drake paziņoja 2014. gada jūlijā, ka viņa nākamais albums tiks nosaukts "Skatījumi no 6", lai gan atbrīvošanas datums nav dots. Tomēr 2015. gada februārī, kad iepriekš nav paziņots, Drake atbrīvoja iTunes "Ja tu to izlasi, tas ir pārāk vēlu". Šis ir zīmīgs Drake ceturtais mazumtirdzniecības izlaidums ar savu ierakstu kompāniju Cash Money Records. Neskatoties uz paziņojumu par atbrīvošanu kā mix-tape, tas tika darīts pieejams iTunes iegādei. No 2015. gada augusta "Ja tu to dari, tas ir pārāk vēlu", ir pārdevis vairāk nekā 1 miljonu eksemplāru. Drake ir pirmais mākslinieks, kurš 2015. gadā pārskaitīs Platinum albuma statusu.

Drake izlaida savu ceturto albumu Views, 2016. gadā, pārtraucot daudzus diagrammas ierakstus šajā procesā. Skatījumi atradās Billboard 200 desmit nepārtrauktas nedēļas, kļūstot par pirmo solo vīriešu albumu, kas to izdarīja vairāk nekā 10 gadus. Tā arī redzēja Drake vadošo Billboard Hot 100 un Billboard 200 vienlaikus astoņas nedēļas, pārkāpj iepriekšējo rekordu septiņi tur gan Michael Jackson un Whitney Houston. Tā arī ieguva triple platīna statusu ASV un nopelnīja vairāk nekā 1 miljonu albumu ekvivalentu vienību pirmajā nedēļā tās izlaišanas. Viens no dziesmām, One Dance, kļuva par Drake, pirmais # 1 singls Hot 100, pavadot desmit nedēļas diagrammas augšpusē.