Drake

JadeJade bija angļu folk rock grupa dibināta 1970 Dave Waite un Marianne Segal kurš bija iesaistīts kā tautas duets kopš vidus 1960. Amerikas Savienotajās Valstīs grupa bija pazīstama kā Marianne Segal un Silver Jade. Jade sastāvēja no Segal (dziesmu autors, vokāls, ģitāra, perkusijas), Waite (ģitāra, bandžo, bass un vokāls) un Rodu Edwards (taustiņinstrumenti, bass un vokāls).

Viņu albums Fly On Strangewings (DJLPS 407) tika reģistrēta 1970. gada martā, pēc Trident Studios, Soho, London. Albums tika ražots John Miller un inženierijas Robins kabeli DJM Records. Šie mūziķi veicināja albumu: John Wetton - bass; James Litherland - ģitāra; Pete Sears - bass; Michael Rosen - ģitāra; Clem Cattini - drums; Terry Cox - drums; Pete York - bungas; Mick Waller - drums; Harijs Reynolds - bass; Phil DENNYS - stīgu vienošanās. Albumā Featured klavesīns, vijole, kā arī ģitāras mērinstrumentus, apvienojumā ar vīriešu un sieviešu vokālo harmoniju.
Jade izformēta rudenī 1971. Viņi reformētās vienam sniegumu 2004. gada novembrī, lai atzīmētu CD atkārtotu izsniegšanu savu albumu.

2. Jade bija RnB grupa, aktīvs sākuma līdz vidum 1990. gadā. Grupa ir vislabāk pazīstama ar 1993 hit, Do not gājiena attālumā. Citas hit singles ietver I Wanna Love You, viena sieviete, un katru nedēļas dienā.
1994. gadā grupa parādījās filmā "Inkwell".

3. Jade (alias Gábor Simon), līdzās Chris.SU un Matt-U, ir viens no Ungārijas izcilākajiem Drum & Bass dīdžeji un ražotājiem. Darbs galvenokārt eksperimentālā / avangarda technoid ietekmē neurofunk sub-žanra drum and bass, Jade pašlaik parakstīts un izdala materiālu Citrus ierakstu kompāniju, un arī bija dziesmas attēlot uz citiem prestižiem bungas un bass mūzikas ierakstu kompānijām, tostarp Moving Shadow Ieraksti un Black Sun Empire ieraksti. Daži no Jade pazīstamākajiem dziesmām ietver collosal sadarbību ar Matt-U: pazuda, Acid Plūdus un Unexist no kuriem pēdējie divi bija attēlot uz Black Sun impērijas apdraudētajām sugām

Viņa debijas albums "inde LP", tika izlaists 2009. gadā criticaly aclaimed holandiešu Citrus Label.
Tas LP ir tipiskas tumši un dziļi neurofunk dziesmas skuķis ir labi zināms, kā arī dažas eksperimentālas un Downtempo dziesmas.

4. Jade bija sieviete fasādi smagā metāla grupa no Kanādas, kas izveidota 1982. gadā.

JADE turēt atšķirība, ka "1ST Sieviete fasādi" smagā metāla grupām, (kā arī ir 1. Kanādas Band), ko Cees Wessels parakstīta atpakaļ 1984., tieši ROADRRUNER ierakstus NL; tam pavēra ceļu daudziem citiem māksliniekiem. Ģitārists PAT BELROSE nodibināja Toronto balstīta Jade 1982. ROXY Lionā (1982-1984) bija sākotnējā svina dziedātājs skuķis; aizstāj SWEET MARIE BLACK (1985-1986), to 2ND albumu. Atbrīvots: ja cilvēks pietiekami (1985) Roadrunner Records RR-9755. Teasing EYES (1984 / izsniegšanu, ar Maple Metāla rekordu MMR-001 2009), JADE Ekskursijā visā Kanādā un ASV, lai atbalstītu savus 2 albumi, bet to lielākā faniem bija Kvebekas metāla tirgū, un Eiropā. SWEET MARIE BLACK pameta grupu 1987. gadā, norādot nesamierināmas atšķirības un tika aizstāts ar PETE RIEKER (1987-1988) un tad JAMIE LEE SAINT (1989). Tomēr ROADRUNNER RECORDS patiešām vēlējās Jade turpināt ar sieviešu svina dziedātājs! jo PAT (ģitārists), ir pārcēlies uz Kaliforniju 1993. gadā, un tā ir izveidota populāro LA smagā metāla akts WORLD džungļos.

Grupas dalībnieki:

SWEET MARIE BLACK - svina vokāls
PAT BELROSE - Ģitāras un Vokālā
TERRY RUDD - Bass
DAVE SAMSON - Bungas
(ROXY LYONS - Original vokālists par 1. albums).

myspace lapā: http://www.myspace.com/jadeofficialsite

5. Jade ir arī Klints / Pop / Soul mākslinieks no New York City. Viņas populārākais trase uz LastFM ir Take trāpījuma. http://www.myspace.com/jadeismusic

5. Jade arī atsaucas uz tautas / rokgrupas no Anglijas, kurš ierakstīts vienīgo albumu 1970.gadā "Fly On Strangewings" tika izlaists 1970. gadā gan Lielbritānijā un ASV tā saņēmusi brāzmot pārskatus un salīdzinājumus ar Sandy Denija un Fairport konvencijas . Īss tūre ASV un Lielbritānijā plus uzstāšanās par Disco 2 (A priekštecis Old Grey Whistle tests) bija daļa no Jade īsā, bet produktīvā dzīves pirms iekšējie spiediens sadalīt joslu vasarā 1971. nefrīta bija viens no visvairāk populāri UK folk / roka grupas no agri 1970 's.

Folk duets Marianne Segal un Dave Waite turnejās vēlu '60' s tautas klubus Karalistē ar patīk Sandy Denny, The Strawberry Hill Boys (vēlāk Strawbs) Bert Jansch John Renbourn, The Dransfields, John Martyn, Ralfs McTell un citu tādu spīdekļi no Lielbritānijas tautas ķēdē. Viņi parakstīja līgumu ar Dick James Mūzika un vadībā ražotāju Jon Miller kļuva Jade, ar papildus taustiņinstrumentālists / basists un aranžētājs Rod Edwards. 1970.gadā viņi ieraksta savu vienīgo albumu un singlu ar palīdzību mirdzošs masīvu talants, tostarp Pīts Sears (Les Fleur De Lys, Sam Gopal Sapnis, Jefferson Starship) Džons Wetton (King Crimson, ģimenes) Terry Cox (Pentangle) Jimmy Litherland (Kolizejs) Michael Rosen (Eclection, Fotheringay)